BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İSTANBUL HAVALİMANI’NDA AYDINLATMA GÜVENLİĞİ

Günsan

Anahtar priz ve elektrik tesisat ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Günsan Ceo Francisco Gil Garcia, markanın ürün portföyünde yer alan alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları ile referans projeler için çözüm ortağı olduklarını belirtti. Çevik bir üretim modeline sahip olduklarının ve üretim kapasitelerinin her geçen gün arttığının altını çizen Garcia, ‘17 bin parçalık ürün portföyümüzü distribütörlerimiz ve bayilerimiz aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyoruz’ dedi ve şunları ekledi: “2018 yılında anahtar ve priz sektöründe son kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğimiz ürünlerimiz için çalışmalarımız devam etti. Farklı yaşam alanlarında herkes için güvenli, kullanımı kolay, estetik ve yenilikçi elektrik ürünleri geliştirmek ve üretmek üzerine çalışmalar yürütmeyi sürdürdük. Diğer yandan referans proje çalışmalarımızla birçok kamu projesinde ve prestijli konut projelerinde yer aldık ve yer almaya da devam ediyoruz. Özellikle son iki yılda Bursa, Adana, Yozgat ve Elazığ şehir hastaneleri başta olmak üzere birçok önemli projede ürünlerimizle yer alıyoruz. İstanbul Havalimanı da imza attığımız önemli projelerimizden biri oldu.”

100 Bin Adede Yakın Ürünümüz Kullanıldı

Ülkemiz ve ekonomimiz için oldukça önemli olan bu projenin içinde yer almaktan çok mutlu olduklarını vurgulayan Garcia, “200 milyon yolcu kapasitesine sahip İstanbul Havalimanı’na aydınlatma güvenliği için yatırım yaptık. 100 bin adede yakın Eqona model anahtar ve priz ürünlerimiz, aydınlatma güvenliğinde kullanıldı. Projede yer almamızın gerek ülke ekonomisine gerekse marka imajımıza olumlu etkileri olacağına inanıyoruz. 2019 yılında da ülke ekonomimize katkı sağlayacak projelerde yer almaya devam edeceğiz. Referans ve prestij projelerin yanı sıra öncelikli hedeflerimiz; ihracatta büyüme ve iç pazarda mevcut pazar payımızı korumak üzere kurulu. 50’den fazla ülke ihracat yapıyoruz, bu sayıyı 70’in üzerine çıkarmak için araştırmalarımız sürüyor. Afrika ve Ortadoğu yakından takip ettiğimiz pazarlar arasında yer alıyor. Bu yıl itibariyle özellikle Rusya pazarında da aktif olmak istiyoruz.” dedi.