BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ANAHTAR PRİZDE KOMBİNASYON ESNEKLİĞİ

BTicino, Livinglight anahtar-priz serisi ile İtalyan tasarımını teknolojiyle birleştiriyor. Livinglight, yenilikçi ve farklı tasarımı, ekstra inceliği, malzeme ve renk alternatifleriyle öne çıkıyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümler sunan İtalyan BTicino, yaşam alanlarına küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunuyor. BTicino Livinglight Serisi: Dikdörtgen, International ya da Air Farklı dokulardaki renk seçenekleri, zarif estetik çizgisi ve dikdörtgen formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Livinglight, duvarda zarif ve estetik bir görünüm yaratıyor. Bticino Livinglight serisi, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekana farklı bir atmosfer katıyor.

Air, international ve dikdörtgen çerçeve alternatifleri sunan BTicino Livinglight; krom, bronz, civa gibi sayısız renk alternatiflerinin yanında tasarımı ile anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor. Modern tarzın yansıması Livinglight, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor. İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği ile oluşturulabilen BTicino Livinglight serisi, fikirlere özgürlük kazandırıyor. Renk çeşitliliği, incelik ve kolay kullanımıyla duvarlara tarz, estetik ve hava katıyor.