BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

AMSTERDAM ACIBADEM INTERNATIONAL HASTANESİ’NDE İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

ALARKO CARRIER

Amsterdam Acıbadem International Medical Center Hastanesi’nde (Acıbadem IMC) Alarko Carrier tarafından üretilen Laminar Akış Üniteleri kullanılıyor.

Amsterdam’da Acıbadem Sağlık Grubu tarafından 5 bin m² kapalı alan üzerine kurulu olan tıp merkezi hayata geçirildi. Hastanede ihtiyaç duyulan konforu sunmak üzere ise Alarko Carrier’in iş ortaklarından Admeco’nun yenilikçi ürünleri kullanıldı.

Avrupa’nın ameliyathane sistem ve cihazlarında güvenilir markası Admeco AG laminar akışlı ameliyathane tavanları (ULA), ameliyathaneler için enerji köprüleri ve aydınlatma armatürleri, yoğun bakım üniteleri için sistemler ve gelişmiş, güvenli cihazlar üretiyor.

Firmanın ürettiği uzun ömürlü FFD 32/32 model Laminar Akış Üniteleri’nin Acıbadem IMC’deki montaj çalışması Alarko Carrier yetkilileri ve Admeco teknik ekibi tarafından yapıldı.