BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

FARKLI İHTİYAÇLARA CEVAP VEREBİLEN DOKUNMATİK PANELLER

XENON SMART

Modern tasarıma sahip tüm projelere cevap verebilecek donanım, yazılım ve kullanışlı arayüzüyle Xenon Android Dokunmatik Panelleri her türlü alan ve yüzeyde kullanılabiliyor.

Dokunmatik panel ile mekanlardaki her şeyi tek noktadan kontrol edebilme keyfinin yanı sıra güvenlik sağlaması nedeniyle de kullanıcıların vazgeçilmezi olmaya aday. Modern tasarıma sahip tüm projelere cevap verebilecek donanım, yazılım ve kullanışlı arayüzüyle Xenon Smart Android Dokunmatik Panelleri her türlü alan ve yüzeyde kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Akıllı bina sistemlerinde istenilen bütün ihtiyaçlara uygun çözümleri sağlayarak kendi alanında farklılaşıyor.

ANDROİD SIP İNTERKOM SİSTEMİ

Android dokunmatik ekran, evlerdeki tüm dijital yönetim ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Kullanıcı dostu arayüzü ile akıllı ev sistemi, alarm sistemi, IP interkom sistemi ve konsiyerj sistemi yönetimini tek ekrandan kolayca yönetmeyi sağlıyor. 7 gün 24 saat çalışma prensibi ile geliştirilmiş endüstriyel kalitedeki donanımı ile uzun yıllar bu çözümleri sunmak için duvarlardaki yerini alacak.  

DOKUNMATİK ZİL PANELLERİ

Dokunmatik zil panellerinin bina tipi, yüz tanıma özellikli ve villa tipi yüz tanıma özellikli olmak üzere farklı çeşitleri bulunuyor.

  Bina Tipi Dokunmatik Zil Paneli

  Bina Tipi Yüz Tanıma Özellikli Dokunmatik Zil Paneli

  Villa Tipi Yüz Tanıma Özellikli Dokunmatik Zil Paneli

Apartman tipi dokunmatik zil paneli, çok daireli projeler için uygundur. 7” dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istediği daireyle iletişime geçebilir. Suya toza karşı Ip65 düzeyinde dayanıklılık sayesinde dış mekanlarda kullanılabilir. Şifre veya RFID kart okuyucusu ile girişlerde kolaylık sağlar. Bina tipi yüz tanıma özellikli dokunmatik zil paneli ise yüz tanıma, şifreli ve RFID kart okuyucusu ile girişlerde kolaylık sağlar. Bina tipi yüz tanıma özellikli dokunmatik zil paneli ise tanıma, şifreli ve RFID kart okuyucusu ile girişlerde güvenlik sağlar. Villa tipi yüz tanıma özellikli zil paneli 5” dokunmatik ekrana sahiptir. Dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Yüz tanıma ve şifreli geçiş sistemi ile çalışır.