BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ŞEBEKE DALGALANMALARINDAN ETKİLENMEYEN LED PROJEKTÖRLER

MAKEL

İlk etapta 30, 50, 70 ve 100 Watt olarak üretilen Makel LED projektörler, şebeke dalgalanmalarından etkilenmeyen, sabit akım çıkışlı, yüksek güç faktörlü Makel LED sürücü ile pazara sunuldu.

Makel Elektrik yüzde yüz yerli üretim LED projektör ürünlerini pazara sundu. LED Aydınlatma ürün yelpazesine projektör ürünlerini de ekleyen Makel yetkilileri, pazardan gelen tüketici taleplerine uygun nitelik ve kalitede bir ürünle cevap verdiklerini söylediler. Elektrostatik toz boyalı alüminyum enjeksiyon gövde, ısı transferini etkili şekilde gerçekleştiren kanatlar, kullanım alanına göre istenilen açıda kullanılabilen ayar kolu, su ve katı cisim girişine karşı IP65 koruma sağlayan rakor, basınç ve darbeler karşı korumalı temperli camı ile her alanda kullanıma uygun şekilde üretildi. İlk etapta 30, 50, 70 ve 100 Watt olarak üretilen Makel LED projektörler, şebeke dalgalanmalarından etkilenmeyen, sabit akım çıkışlı, yüksek güç faktörlü Makel LED sürücü ile pazara sunuldu. Yüzde 85 enerji tasarrufu sağlayan Makel LED projektörler 50.000 saat ömrüne sahip. Yüksek verimli, yüksek geri verim indeksine sahip SMD LED ile 3000K ve 6500K renk sıcaklığı seçimi sağlayan ürünler ışığı yüksek performansla yansıtan alüminyum reflektör ile desteklendi. Makel LED projektörler park ve bahçeler, spor tesisler, inşaat, fabrika şantiyeleri, şehir meydanları, benzin İstasyonları, site ve bina çevre aydınlatması, depo ve antrepolar, otoparklar, dış mekân vurgu aydınlatması ve reklam panolarında rahatlıkla kullanım olanağı sağlıyor.