BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

FERKO SIGNATURE AYDINLATMA TASARIMI

LAMP 83

25 yılı aşkın deneyimi, modern tasarım anlayışı ve kaliteli üretimi ile lüks projeleri hayata geçirme konusunda uzmanlaşan FERKO İnşaat’ın, Levent Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan sıra dışı ‘Signature’ projesi için, lüks ve konforun buluştuğu bir ofis merkezi tasarlama fikrinden yola çıkıldı. Son dönemde birbirinden prestijli ofis projelerine imza atan LAMP 83, FERKO Signature projesinde lobi, satış ofisi, koridorlar, ıslak hacimler, balkonlar gibi iç mekanları kendi markasını taşıyan ürünlerle aydınlatırken; peyzaj aydınlatmasında LAMP 83’ün uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yaptığı İtalyan Goccia firmasının dayanıklı dış mekân ürünleri kullanıldı.

Dünyaca ünlü mimar Norman Foster’ın imzasıyla, iş dünyasının modern gereksinimlerinin, akılcı çözümlerle yeniden anlamlandırıldığı ve iki bloktan oluşan proje için, LAMP 83, Minor, Deep, Sight, Tiny, Drop, Band, Solo ve Ark gibi enerji verimli & son teknoloji eseri ürünleri dışında Goccia’nın Passum ve Quantum serilerinden, toplamda 5.000’den fazla tekil ürün ile 3.500 metreden fazla lineer ürün tedarik etti.

FERKO Signature projesinde ulaştıkları sonucu değerlendiren LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar ‘Son dönemde başarıyla tamamladığımız prestijli ofis projelerinin sayısında, önemli bir artış gözlemliyoruz. Modern ofislerde aydınlatma, bir yandan binanın mimari çizgilerinin tamamlarken; diğer yandan özellikle enerji tasarrufu ve görsel konfor anlamında, ofis işletmecileri ve çalışanlarına önemli faydalar sağlıyor. Uzun yıllardır keyifli bir iş birliği yürüttüğümüz FERKO İnşaat ile tamamladığımız Signature projesi, bir bakıma beraber gerçekleştirdiğimiz projelerin zirve noktası oldu. Böylesine modern bir ofis kompleksini başarıyla aydınlatmış olmaktan dolayı mutluyuz.’ dedi.