BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

AKILLI AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ OFİSLERDE VERİMLİLİĞİ ARTIRIYOR

OSRAM

Çözümleriyle profesyonel ortamlarda özgün aydınlatma yaratma fırsatı sunan Osram, akıllı LED sistemleriyle çalışma alanlarına ruh ve boyut katıyor.

Aydınlatma sistemleri ofislerin ambiyansını değiştirirken çalışanların verimliliğine de doğrudan etki ediyor. Daha üretken çalışanlar için verimli aydınlatma çözümleri öneren Osram, aydınlatmanın artık dekorasyonun tamamlayıcısı değil önemli bir parçası olduğundan yola çıkarak, dijital aydınlatma çözümlerini müşterileriyle buluşturuyor.

DOĞRU IŞIK KULLANIMI

Ofislerde çalışanların daha yüksek motivasyon ve verimlilikle çalışabilmesi ve stressiz, rahat bir ortamda hissetmeleri için doğru ışığı kullanmak büyük önem taşıyor. Akıllı dijital aydınlatma sistemleri geliştiren Osram, çözümlerinde günlük ritme uygun doğru ışığı ve renk sıcaklığını ayarlayabilme avantajı sunuyor. Osram’ın yüksek kaliteli LED aydınlatma sistemleri; görsel vurgulamalar için sunduğu seçeneklerin yanı sıra sofistike katmanlı aydınlatma, ışık kalitesi ve efektlerle iç ve dış mekan dekorasyonlarına konfor katıyor.