BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KULLANICILARIN İHTİYAÇLARINA GÖRE TASARLANMIŞ ESNEK BAKIM HİZMETLERİ

KONE TÜRKİYE

Asansör ve yürüyen merdiven üreticisi, aynı zamanda bakım firmalarından KONE artık Antakya’da da yerleşik teknisyen istihdam ediyor. Böylece tüm marka ve modellerdeki asansör ve yürüyen merdivenlerin bakımları Antakyalılar’a ulaştırıyor.

Bugün asansör ve yürüyen merdivenler, günlük hayata büyük bir rahatlık katıyor. Bu makinelerin hayattaki önemini en çok onlar bozulduklarında fark ediliyor. Özellikle oteller, özel hastaneler, özel okullar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, metro gibi ulaşım noktaları ile siteler ya da apartman binaları asansör ve yürüyen merdivenlerin en yoğun kullanıldığı yerler arasında.

KONE yerleşik teknik ekibinin bulunduğu diğer illerde olduğu gibi artık Antakya’da da teknik ekibi ile olası arızalara çok daha hızlı müdahale edecek ve sorunu güvenle çözebilecek. Aynı şekilde asansör ve yürüyen merdivenlerinin performansını bakım hizmeti ile korumak isteyenlere çözüm üretiyor.

Kullanıcıların güvenliği, asansör ve yürüyen merdivenlerin performanslarının korunması için, zamanında ve uzman bakım hizmetlerinden yararlanılması büyük önem taşıyor. Asansör ve yürüyen merdiven üreticisi, aynı zamanda bakım firmalarından KONE, bu konuya önem veriyor. Bu nedenle de servis ağını sürekli genişletiyor. KONE, şimdi de Antakya’da yerleşik teknisyen istihdam ediyor. Böylece tüm marka ve modellerdeki asansör ve yürüyen merdivenlerin bakımları Antakyalılar’a ulaştırıyor.

İhtiyaca göre tasarlanabilen KONE servis çözümleri ve akıllı KONE 7/24 Connect hizmetiyle servis alanında yeni bir dönem başlıyor. Ekipmanlar için bakım hizmeti alırken, tek bir yöntem herkese uygun olmayabiliyor. KONE, kullanıcıların ihtiyacına yönelik tasarlanan servis seçenekleriyle çok daha esnek uygulamalar yapabiliyor.