BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İLERİ TEKNOLOJİ TURNİKE ÇÖZÜMLERİ

KONE TÜRKİYE

KONE tasarım ekibi tarafından turnike çözümleri; erişim, esneklik ve insan akışının kontrolü konularında bilinen standartların üzerine çıkıyor.

Kentsel yaşamda özellikle modern binalarda turnike kullanımı her geçen gün insan akışı sürecinin ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Finlandiya’da kurulan ve 1910 yılından bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de asansör pazarında yer alan KONE, turnike çözümlerini müşterilerine sunuyor. KONE turnike çözümleri, hızlı ve konforlu erişim sağlarken, inanları doğru yöne yönlendiriyor ve entegre kart okuyucular ile erişim haklarını kontrol edebiliyor.

Göze hoş gelen tasarımıyla da modern ofis binaları, plazalar, havalimanları gibi yapıların mimari tarzını ideal şekilde tamamlıyor. Ayrıca yenilikçi özellikleriyle kullanıldığı binaları çok daha verimli hale getirerek değer katıyor. KONE turnike çözümleri; bilgi erişimi ve güvenlik için pratik şekilde güncellenebilen programı ile özellikle binada kiracı olarak bulunanlara kolaylık sağlıyor. İleri teknoloji ürünü kart okuyucuları ile hemen her markaya erişim kontrolü için rahatça entegre oluyor. Asansör sistemleri ile iletişime geçerek insanları en uygun kabine yönlendiriyor. KONE, farklı binalar ve ihtiyaçlar için farklı alternatifler getiriyor. KONE Turnstile 100 ve KONE Turnstile 50 modelleri, yoğun insan akışına sahne olan büyük plazalar ve havalimanı gibi yapıların yanı sıra kamu binalarına da yüksek konfor taşıyor. KONE Turnstile 30 modeli ise eğitim ve spor tesisleri ile yüksek hacimli ticari binalar için öneriliyor.