BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

YAZLIK EVLER İÇİN ANAHTAR PRİZ SERİSİ

LEGRAND

Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.

Genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlayan renovasyon çalışmalarında, iç kısma gelindiğinde dekorasyonun boyutu değişiyor, işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. Legrand, RaventiTM anahtar priz serileri ile yazlık evlerin çehresini değiştirerek yıllara meydan okumasını sağlıyor. Yeni nesil ürünlerini minimalist bakış açısıyla tasarlayan Legrand, yaşam alanlarındaki estetiğin ismi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan RaventiTM, evlerde yeni bir atmosfer yaratmaya olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki ihtiyaçları tek bir üründe buluşturan RaventiTM, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle çözüm oluyor.