BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

WEB SAYFASINDAN ONLINE SATIŞ

Günsan

Günsan, Eqona Pratik Serisi ile hayatı kolaylaştırmaya odaklanıyor. Seride yer alan; telefon tutucu priz, anahtarlık, notluk ve saat dereceli çerçeveler günlük hayatın hızına ayak uydurmak için pratik çözümler sunuyor.

Anahtar priz ürünlerinde pek çok alternatif sunan Günsan’ın en yeni serisi Eqona Pratik, gündelik hayatta sunduğu pratik çözümler ile dikkat çekiyor. İnovatif fikirlere imza atan Günsan, bu kez elektrik anahtarlarını telefon tutucu olarak da kullanıma sunuyor. Eqona pratik telefon tutucu anahtar priz, üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma devrini sona erdiriyor. Priz olarak kullanımının haricinde, Eqona serisinin anahtarlık olarak da kullanılabilen Eqona Anahtarlık Priz ürünü, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.

Yine Eqona Pratik serisine ait derece saat anahtar prizi ise, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor.

Eqona Pratik Notluk, ışık anahtarının altında bulunan notluğu ile yine unutkan aile bireylerinin yardımına koşuyor. Notluk hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor.

Eqona Pratik serisi ürünler, sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının ötesine geçiyor.