BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

USB’Lİ VALİZLER İLE ŞARJ SORUNU ORTADAN KALKIYOR

VICTORINOX

İsviçre ordu çakısından ilham alınarak üretilen ve gizli bölümleri bulunan valizin USB detayı sık seyahat edenler için en ideal valiz olma özelliğini taşıyor. USB detayıyla diğer valizlerden farklı bir özellik sunan Victorinox, iç cebe entegre USB bağlantı noktasına sahip.

Zor durumlarda elektronik cihazı şarj edebilen valizde gizlenmiş kalem, SIM kart değiştirme aracı ve kimlik etiketi bulunuyor. Konforlu kavrama, tek dokunuşla alüminyum tutma sistemi üçfarklı konumda kilitlenebiliyor. Çift katlı YKK® fermuarlara ve entegre bir Travel Sentry® onaylı kombinasyon kilidine sahip valiz çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı.

Her Şey Yerli Yerinde

Fonksiyonelliği ve tasarımı ile ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunan gömme tekerlek ve daha fazla taşıma kapasitesi için dizayn edilen kollar, bavulun boyutunu ve paketleme kapasitesini en üst düzeyde tutuyor. X şekilli sıkıştırma kayışları eşyaların düzgün durmasına yardımcı olurken, valizin iki fermuarlı ağaksesuar cebi de küçük eşyaların rahat taşınmasına imkan sağlıyor. İş seyahatlerine çıkarken yanınıza aldığınız kıyafetlerin muhafaza edilmesi oldukça zor. Valizde takım elbiseler için büyük ve temizlemesi kolay fermuarlı bölme iş seyahatlerinin vazgeçilmez özelliği oluyor.