BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

“SAYILAR” KONSEPTLİ İKİ YENİ TASARIM

PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE

Panasonic Life Solutions Türkiye, VIKO marka Karre Style serisine eklediği “sayılar” konseptli elektrik anahtarı ve priz tasarımını kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Metalik sayılardan oluşan deseni ile dikkat çeken model, odalara nostaljik bir hava katıyor. Tasarım, vintage ya da retro tarzı sevenler için oldukça etkileyici bir dekorasyon trendi olan eskiye dönüş akımına da çok uygun. Öte yandan diğer birçok dekorasyon trendi ile de hoş bir uyum yakalayabiliyor. Özellikle odalarda metal aksesuarlar ve detaylar da varsa Karre Style serisinin bu tasarımı dekoratif tarzı kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

VIKO Karre Style serisine eklenen “jazz” konseptli elektrik anahtarı ve prizler, yaşam alanına renk ve enerji katmak isteyenlere sesleniyor. Müzikten ve özellikle de cazdan hoşlananların kalbini kazanacak model, renkleriyle de kullanıldığı alana canlılık katmayı başarıyor. Bu şekilde evinize ruh verirken sizin modunuzu da pozitif yönde etkiliyor. Mekanlar da onunla genç ve modern bir hava yakalıyor.