BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MİNİMAL TASARIM EQONA METALİK ANAHTAR-PRİZ SERİSİ

GÜNSAN

Yaşam ortamlarına yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; fazlalıklardan kurtularak, minimum seviyede kullanılan mobilya ve aksesuarlarla, yaşam alanlarına sade ve yalın bir hava getiriyor.

Evlerde rahat ve huzurlu bir ortam yaratan dekorasyonlar ön plana çıkıyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist mekanlar da bu etkiyi yaratmayı sağlıyor. Yalınlık ve huzur vadeden minimalist yaklaşım; dekorasyonda büyüğünden küçüğe birçok detaya sade ve yalın bir hava getiriyor. Günsan, minimalizmi hayatının her alanına taşımak isteyenlere özel sade ve şık tasarımıyla Eqona metalik serisini sunuyor. Kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten Günsan, yaşam alanlarında bu havayı estirmek isteyenlere Eqona metalik serisini öneriyor.

Metalik beyaz, gümüş, füme, metalik bej, mocha ve metalik siyah olmak üzere altı çeşit metalik renk seçeneği sunan seri, stil sahibi sade ve şık bir tarzı benimseyenlere hitap ediyor. Son yıllarda popülerliği artan minimalist akıma uyumlu olduğu kadar konfor sağlamasıyla da yaşam kalitesini artırıyor.