BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KONYA ŞEHİR HASTANESİ’NİN ANAHTAR PRİZ ÇÖZÜMLERİ

GÜNSAN

İstanbul Havalimanı projesinin yanı sıra birçok kamu ve konut projelerinde yer alan Günsan Elektrik, son olarak Konya Karaman Şehir Hastanesi’nin aydınlatma kontrolünü yaklaşık 35 bin adet Visage serisi ürünüyle gerçekleştirdi.

Konya Karaman Şehir Hastanesi’nin aydınlatma kontrolünü yaklaşık 35 bin adet Visage serisiyle Günsan tarafından hayata geçirildi. Geniş ürün portföyü sayesinde referans proje çalışmalarını kolaylıkla hayata geçirdiklerini belirten Günsan Elektrik Satış Direktörü Vedat Yazar, “Ürün portföyümüzde yer alan alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları ile referans projeler için çözüm ortağıyız. İstanbul Havalimanı projesinin yanı sıra Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat’taki şehir hastanelerinin ardından son olarak Konya Karaman Şehir Hastanesi’nin aydınlatma kontrolünü yaklaşık 35 bin adet Visage serisi ürünümüzle gerçekleştirdik” dedi.

Günsan olarak büyük ölçekli gayrimenkul projelerinde yer almak üzere son iki yılda önemli adımlar attıklarını vurgulayan Yazar: “DAP Yapı tarafından Kartal sahil şeridindeki karma yaşam konseptli İstmarina projesinde yer alan toplam 1502 daire ve 258 ticari alanın; Metal Yapı Konut’un Küçükçekmece gölüne komşu Blue Lake projesinde yer alan toplam 788 daire ve 22 ticari alanın anahtar, priz ürünlerini sağladık. Vira İstanbul projesinde de toplam 1156 adet konut ve 39 ticari alanın anahtar ve priz ürünleri Günsan markalı olacak. Bu kapsamda inşaat sektörüne kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.”