BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ÖZGÜN YAKLAŞIM

GÜNSAN

Modadan dekorasyona artık her alanda kişileştirilebilir ve özgün ürünler tercih ediliyor. Kişisel zevklerin ön plana çıktığı mekanlar karakterleri yansıtırken yaşam alanlarına da ayrıcalık katıyor. Günsan’ın Radius Design serisinde yer alan kahve, fil, kedi gibi desenlerle her zevke hitap eden anahtar ve prizler, tasarımlarıyla yaşam alanlarının şık tamamlayıcıları oluyor.

Kullanıcıların beklentilerine ve değişen trendlere uyumlu anahtar ve prizler geliştiren Günsan, Radius Design serisiyle özgün zevkleri tasarımla buluşturuyor. Kedi, gitar, çiçek, kahve gibi desenli figürleriyle kullanıcıların karakterlerini yansıtacak ürünler geliştiren Günsan, dekorasyona özgün bir yaklaşım getiriyor. Tasarım odaklı geliştirilen Radius Serisi, birbirinden farklı ve şık tasarımlı anahtar ve prizleriyle kullanıcıların karakterini dekorasyonlarına yansıtmasına imkan tanıyor. Kedi seven kullanıcılar dekorasyonunda kedi desenli, müzik aşığı olanlar gitar desenli anahtar prizleri tercih edebilir, mutfaklar ise gurme desenli anahtar prizlerle renklendirilebilir. Dekorasyonda kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunan Günsan’ın Radius serisinde Radius Design ile birlikte doğadan ilham alan 500’den fazla malzeme seçeneğine sahip Radius Elements serisi de yer alıyor.