BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

GÜÇLÜ KAVRAYIŞA SAHİP ANAHTAR-PRİZ SERİSİ

LEGRAND

Legrand, Raventi™ serisi ile kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarına çözüm sunuyor. Yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla seri, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemine sahip.

Legrand mühendisleri tarafından geliştirilen Raventi™, elektrik profesyonellerinin bir anahtar-priz serisinden beklentilerini karşılıyor ve yaşam alanları için güvenlik sağlıyor. Raventi™ anahtar-priz serisi, keskin köşeler, modern tasarım ve ipeksi bir yüzeye sahip. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarına çözüm sağlayan Raventi™, yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemine sahip. Legrand tarafından uygulanan vidasız tuş kapağı teknolojisine sahip Raventi™, şantiyelerde montaj sırasında vidaların kaybolması sorunlarına da çözüm üretiyor.