BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

GELECEĞİN DÜNYASINI YANSITAN ANAHTAR PRİZLER

Dünya hızla fütüristik yarınlara doğru ilerlerken günümüz dekorasyon trendlerinde de metalik renkler ön plana çıkıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye, Thea Sistema’nın Chrome serisi ile bu akımı yaşam alanlarına yansıyor.

Farklı fonksiyonları bir araya toplayarak ideal görünüm sağlayan Thea Sistema, Chrome serisinin sıra dışı metalik renk alternatifleri ile geleceğin dünyasını yaşam alanlarına taşıyor. Chrome Matt Beyaz, Chrome Beyaz, Chrome Füme ve Chrome Matt Füme gibi renk seçenekleri bulunan seride her bir alternatif, mekanlara farklı dokunuşlar gerçekleştiriyor. Metalik renkler ve yalın tasarımlar, yaşam alanlarına çağ atlatmayı başarıyor ve zamanı günümüzden uzaklara taşıyor. Thea Sistema, aynı zamanda kullanıcılarına modüler özelliğinin avantajını da yaşatıyor. Modüler sistem, Thea Sistema’da estetik görünüm sağlamanın yanı sıra ürünün kapladığı alan bakımından da en optimum çözümü sunuyor. Modüler seri Thea Sistema, her projeye uyum sağlayabilen elektronik ürün fonksiyon zenginliği ve geniş kullanım alanı ile kullanıcılarını karşılıyor. Şık tasarımının yanı sıra priz grubu ürünlerde yer alan çocuk koruma özelliğiyle de ekstra güvenli kullanım sunuyor.