BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ANAHTAR PRİZDE METAL, CORIAN, AHŞAP VE CAM SEÇENEKLER

Lumia anahtar-priz serisi, metal, corian, ahşap ve cam seçenekleri ile modern bir dünyanın tasarımlarını yaşam alanlarına getiriyor. Makel Lumia serisi renk ve malzeme seçenekleri ve çok sayıdaki tuş ve kapak kombinasyonu ile anahtarda ve priz serilerinde tasarım alternatifleri sunuyor.

Yeni tasarımların yer aldığı Lumia ürün serisinde “Lumia Acrylic” olarak ürünlerini sergileyen Makel, tasarımın zarif dünyasını, modern bir yaklaşımla yeniden keşfetme imkânı sunuyor. İnce zevkin modern bir anlayışla yeniden hayat bulduğu Lumia Serisi’ne dahil olan “Acrylic” cam ve mermer olmak üzere 2 şekilde tasarlandı. Mermer görünümü ile bulunduğu mekânın havasını değiştiren, cam seçeneği ile şeffaflığın ve duruluğun bulunduğu mekâna ayrı bir parlaklık ve şıklık kattığını gözler önüne seren Lumia Acrylic mekânlara yeni bir soluk getiriyor. Makel Şirketler Grubu, pazara sunduğu yeni ürünler ile dikkat çekmeye devam ediyor.