BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ANAHTAR PRİZ TASARIMI MEKANLARA KİMLİK YARATIYOR

Günsan, kullanıcıların beklentilerine ve değişen trendlere uyumlu anahtar ve prizler geliştirerek özgün zevkleri tasarımla buluşturuyor. Radius serisinde yer alan kişiselleştirilebilen Radius Design, kullanıcılara hayallerini tasarlama imkanı tanıyor.

Günümüzde evlerin dekorasyonunda “kişiselleştirilebilir” ürünler öne çıkıyor. Kişisel zevkleri ön planda tutan, kullanıcıların karakterlerini yansıtan mekanlar özgün bir atmosfer yaratarak kullanıcılara ayrıcalık sağlıyor. Dekorasyondaki küçük detaylar da bu atmosferi tamamlamaya yardımcı oluyor. Kişiye Özel Tasarımla Kimliği Yansıtan Mekanlar Günsan’ın çağımızın tasarım trendlerinden ilham alarak geliştirdiği Radius serisi, kişiselleştirme ve tasarım odaklı olma özellikleriyle yaşam alanlarını yenilikçi bir yaklaşımla buluşturuyor.

Seride yer alan özel üretim ürün grubu Radius Design, kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Mekân kimliğini tamamlayacak anahtar prize; hatıra bir örtüyü ya da şık bir deri parçasını Radius Design ile uygulanabiliyor Minimalist ve sade çizgiler içeren Radius Design, kişiselleştirilebilir bir ürün olmasıyla kullanıcılara kendini çok özel hissettirirken aynı zamanda içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkânı sunuyor. Hayal edilen bir görsel, hayran olunan ünlü bir ismin fotoğrafı ya da özlem duyulan doğa manzaraları, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlanarak, üretim sonrasında anahtar prize yansıtılabiliyor. Uygulama Android ve IOS / RadiusApp üzerinden indirilebiliyor. Seride; Radius Design ile birlikte Radius ve doğadan ilham alan 500’den fazla malzeme seçeneğine sahip Radius Elements yer alıyor.