Gündem

SIEMENS EV ALETLERİ, TÜRKİYE’DEKİ İLK DENEYİM MAĞAZASINI ANKARA’DA HİZMETE AÇTI

Siemens Ev Aletleri, Türkiye’deki ilk yeni nesil “deneyim” mağazasını Ankara Beytepe’de hizmete açtı. Beyaz eşya sektörünün başarılı isimlerinden Güreller ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine Siemens Satış Başkan Yardımcısı Haluk Çelebioğlu ve BSH Türkiye Pazarlama Başkan Yardımcısı Alper Sengül katıldı.

Devamını Oku

PHILIPS AYDINLATMA’NIN YENİ İSMİ: SIGNIFY

Signify (Euronext kodu: LIGHT), şirket ana sözleşmesinde yapılan değişiklikler üzerine yeni şirket ünvanını bugün duyurdu. Philips Lighting N.V. olarak bilinen şirketin yeni ismi Signify N.V. oldu.

Devamını Oku

LEGRAND LCS3’ÜN TÜRKİYE TURUNU TAMAMLADI

Legrand Grubu, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri’nin tanıtımı için başlattığı Türkiye turunu tamamladı.

Devamını Oku

LAMP 83 YAPI FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda yurtiçi ve yurtdışından ziyaretçileri standında ağırlayan LAMP 83, sunduğu aydınlatma çözümleriyle birlikte aydınlatma yapılan mekan ve istenen fonksiyonlara göre tasarlanan uygulamaları 10 farklı bölümde sergilediği çarpıcı standıyla da fuarın ilgi odağı oldu.

Devamını Oku

BAYMAK AKADEMİ’YLE, SEKTÖRDEKİ EĞİTİM İHTİYACINA BÜYÜK DESTEK

Baymak, sektörü ve geleceği emanet edeceği nesiller için harekete geçti. Sahada ihtiyaç duyulan eğitim eksikliklerinin giderilmesi için kurulan Baymak Akademi’nin açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, amaçlarının Baymak’ı müşterisini anlayan, ona uygun çözümler sunan, huzurla güvenilecek, ailenin bir parçası haline getirmek olduğunu söyledi. Başkır, bu hedefler doğrultusunda Baymak’in müşteri deneyimlerini yeniden tasarladıklarını ifade etti.

Devamını Oku

AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİNDE UYGULANAN ERP ÜLKEMİZDE DE YÜRÜRLÜĞE GİRİYOR

İklimlendirme sektöründe 60 yılı aşkın süredir tüketicilere “gerçek konfor” sunan Alarko Carrier’ın Isıtma Ürün Müdürü Erkan Mutlu, Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanan ErP (Energy Related Products / Enerjiyle İlgili Ürünler) yönetmeliğinin ülkemizde de yürürlüğe girmesini, ekonomiye ve çevreye olumlu katkısı nedeniyle sonuna kadar desteklediklerini belirtti.

Devamını Oku