Gündem

PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE’DE, ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA ANLAMLI BİR ORGANİZASYON GERÇEKLEŞTİRDİ

Dünyada doğal kaynaklar hızla tükeniyor, çevre kirliliği her geçen gün artıyor ve ülkemiz enerji için yüksek bedeller ödüyor. Tüm bu tabloya bakınca geleceği aydınlatmak için hepimizin sorumluluk alması gereken bir dönem yaşandığı anlaşılıyor.

Devamını Oku

MAKEL AR-GE MERKEZİ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

MAKEL Ar-Ge merkezi faaliyetleri kapsamında, Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği fakültesinde son sınıf öğrencileri ile MAKEL KNX ürünlerine ve KNX teknolojisine yönelik seminer ve çalışma toplantısı gerçekleştirdi.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ 22-25 ŞUBAT’TA FUAR İZMİR’DE: ENDÜSTRİ 4.0 İZMİR’DEN BAŞLIYOR

👤Bileşim Yayıncılık

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de kapılarını açıyor. 5 ayrı fuarı tek çatı altında birleştiren FIT ’18, endüstri alanındaki en büyük etkinlik olma özelliği taşıyor.

Devamını Oku

DANFOSS MOBIL CO2 KONTEYNER’I, 2018’İN İLK EĞİTİMİ İÇİN TÜRKİYE’YE GELİYOR

Çevre kirliliğine karşı karbon salınımını azaltmanın yeni yolları aranırken, perakende gıda soğutmasında CO2 kullanımı hızla öne çıkıyor. CO2 kullanımı konusunda doğan eğitim ihtiyacını karşılamak üzere 2016 yılının Eylül ayında hayata geçirilen Mobil CO2 Eğitim Birimi, tüm bunların uygulamada nasıl bir araya geldiğini gösteriyor. Danfoss Mobil CO2 Eğitim Birimi, mevcut CO2 soğutma çözümleriyle müşterilerinin rekabet avantajı kazanmasına da yardımcı oluyor.

Devamını Oku