Güncel

SIEMENS İLK 3D-BASKIYLA ÜRETİLEN TÜRBİN KANATLARIYLA AMERİKAN MAKİNE MÜHENDİSLERİ TOPLULUĞUNDAN ÖDÜL ALDI

Siemens ilk 3D-baskıyla üretilmiş ve her yönden test edilmiş türbin kanatlarıyla elde ettiği teknolojik başarı için, Amerikan Makine Mühendisleri Topluluğu (American Society of Mechanical Engineers - ASME) tarafından ödüle layık görüldü.

Devamını Oku

ICSG 2018’E SEKTÖR LİDERLERİ KONUK OLACAK

25-26 Nisan 2018’de İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Türkiye’nin enerji sektöründeki en büyük etkinliklerinden olan 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG 2018) 1. Yürütme Kurulu Toplantısı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk başkanlığında gerçekleştirildi. ICSG 2018’de dünya sektör liderlerinden üst düzey konuşmacılar bir araya gelecek.

Devamını Oku

AYDINLATMA SEKTÖRÜ 11. ISTANBULLIGHT FUARI’NDA BULUŞUYOR

11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, yapı sektöründeki büyümeye paralel olarak gelişen aydınlatma sektörünün uçtan uca haritasını çıkarmak üzere 19-21 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Devamını Oku

ALARKO CARRIER EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi.

Devamını Oku