Güncel

Yeni Nesil Çipler Sektörün Hızlı Veri Aktarımı Yapmasını Sağlıyor

👤Samsung Electronics

Samsung Electronics, piyasada mevcut yüksek veri aktarım hızına sahip beşinci nesil V-NAND bellek çiplerinin seri üretimine geçtiğini duyurdu. Sektörde ‘Toggle DDR 4.0’ arayüzünün ilk kez kullanıldığı Samsung’un yeni 256 Gigabit V-NAND çipi, depolama cihazı ile bellek modülleri arasındaki veri aktarımının hızını 64-katmanlı öncüllerine göre %40 artırarak 1.4 Gbps değerine ulaştırıyor.

Devamını Oku

Hikvision Ve Mavili Elektronik Teknoloji Partneri Oldu

👤Hikvision

Günümüzde akıllı bina teknolojisi, kaynakların verimli kullanılması, konforlu yaşam alanlarının sağlanması, güvenlik gibi sebeplerle, endüstriyel tesislerden kamusal alanlara, hatta özel mülklere kadar birçok yapıda tercih edilmektedir.

Devamını Oku

Danfoss’tan StartUp’lara Destek

👤Danfoss

Danfoss; ABD - California merkezli bir start-up şirketi olan Nelumbo’nun azınlık hisselerini satın aldı. Nelumbo’ya yaptığı son yatırımla Danfoss, çözüm ve hizmet portföyüne önemli yeni teknolojiler eklemeye devam ediyor.

Devamını Oku

Baymak, Ürün Eğitimlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

👤Baymak

Her iklim yapısına uygun geniş ürün yapısıyla kullanıcıların ihtiyacına cevap veren Baymak, Türkiye genelinde verdiği ürün eğitimleri ile bayilerini ve sektörü güçlendirmeye devam ediyor. Yılın ilk altı ayında Türkiye genelinde 200 saate yakın eğitimi tamamlayan Baymak’ın bu seferki adresi Konya oldu.

Devamını Oku

5. Küresel İklim Değişikliği İçin Fotoğraf Yarışması Başlıyor

👤Alarko Carrier

Alarko Carrier’ın küresel iklim değişikliği hakkında farkındalık yaratmak amacıyla bu yıl beşinci kez düzenlediği Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’na başvurular başlıyor. 30 Temmuz – 15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek yarışmaya profesyonel veya amatör tüm fotoğraf tutkunları katılabilecek. İklim değişikliğine karşı hassas bir bölgede yer alan coğrafyamızda, bu konudaki bilinç düzeyini artırmak için en çarpıcı fotoğrafların seçileceği yarışmaya katılmak için, Instagram ve Twitter üzerinden #Küreselİklim etiketiyle ve “@alarkocarrier” adını geçirerek fotoğrafı paylaşmak yeterli olacak.

Devamını Oku