Dosya

Yeni Seri Klimalar Gereksiz Enerji Tüketimini Ortadan Kaldırıyor

👤Hotpoint

Yüksek verim ve tasarruf sağlayan Hotpoint klimalar, akıllı kontrol ve konforlu kullanım özellikleriyle yaz sıcaklarında aranan ferahlığı evlere ve iş yerlerine getiriyor.

Devamını Oku

Türkiye’nin LEED Gold Sertifikası’na Sahip İlk Klima Santrali Fabrikası

👤Systemair HSK

Systemair HSK, Türkiye’nin “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik” anlamına gelen LEED Gold Sertifikası’na sahip ilk klima santrali fabrikası’nın resmi açılışını Eylül ayında gerçekleştirmeyi planlıyor.

Devamını Oku

Toshiba, Çevre Dostu Çözümler Sunuyor

👤Toshiba

Toshiba SHORAI split klimalar, her türlü iç mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. SHORAI ürün serisi, beş farklı kapasitedeki seçenekleriyle tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

Devamını Oku

Samsung, Türk Tüketicisinin Klima Kullanım Alışkanlıklarını Açıklıyor

👤Samsung Electronics Türkiye

Samsung Electronics Türkiye’nin tüketici araştırma şirketi Twentify aracılığıyla Türkiye genelinde gerçekleştirdiği araştırma, Türk tüketicisinin klima kullanım alışkanlıklarını ve satın alma kararı verirken nelere dikkat ettiğini ortaya çıkardı.

Devamını Oku

Periyodik Bakımı Yapılmayan Jeneratör Çözüm Değil Sorun Kaynağı Oluyor

👤Teksan

Sıcak havaların kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde yüksek oranda soğutucu ve klima kullanımı zaman zaman elektrik kesintilerine yol açıyor. Kesintisiz enerjinin garantisi olan jeneratörler aşırı yüklenme sonucu yaşanan elektrik kesintilerinde köprü görevi görüyor.

Devamını Oku

LG, Geleceğin Kentlerini Tasarlıyor

👤LG

Daha akıllı, çevre dostu teknolojiler ve sürdürülebilirlik ilkesiyle tasarlanan geleceğin şehirlerinin ekolojik tehditleri ve iklim değişikliğinin etkilerini engelleyebileceğini savunan LG, ileri teknolojileri ile geleceğin şehirlerinin oluşturulmasında aktif olarak yer almayı hedefliyor.

Devamını Oku

Kolay Kullanım Ve Bakım İmkanı Sunan Lennox Paket Klimalar

👤Form

Osmaniye’de yer alan Korkut Ata Üniversitesi’nin İlahiyat Fakültesi, Bahçe Meslek Yüksek Okulu ve Kadirli MYO Yemekhane Binası alanlarının iklimlendirme sistemi için yüksek performanslı LENNOX paket klimalar kullanılıyor.

Devamını Oku

Kişilerin Konumu Ve Vücut Sıcaklığını Algılayan Yapay Zekalı Klima

👤Mitsubishi Electric

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Mitsubishi Electric, üstün yapay zeka teknolojisini klimalara taşıyor. Mitsubishi Electric’in yeni Legendera serisi klimaları; mekan analizini üçüncü boyuta taşıyan “3D i-See Sensör” isimli yapay zeka teknolojisi, yüksek enerji verimliliği, gelişmiş filtre sistemi, iddialı tasarımı ve renkleri ile dikkat çekiyor.

Devamını Oku

İç Ortam Havalandırması İçin Yeni Nesil Çözümler

👤Boreas

BOREAS, (hijyen klima santralleriyle) ortam havasının hijyenik olmak zorunda olduğu hastaneler, laboratuvarlar, temiz oda uygulamaları, ilaç ve gıda üretim gibi tesislerin havalandırma sistemlerine çözümler sunuyor.

Devamını Oku

Endüstriyel Soğutma Çözümlerine Yeni Dijital Gaz Detektörü

👤Danfoss

Danfoss’un yeni nesil gaz detektörleri; iyileştirilmiş işletme güvenliği, kolay kalibrasyon ile birlikte yüksek servis verimliliği ve standartlara uyumluluğu sağlayan bakım prosedürleri için çok sayıda iletişim ve entegrasyon seçeneği sunuyor.

Devamını Oku