BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

HYPERPOD™ Veri Merkezi Sistemi DCS, Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği Ödülünü Kazandı

Schneider Electric

Schneider Electric, DCS Ödülleri 2018’de ‘Yılın Veri Merkezi Yenilikçiliği’ ödülünü kazandı. Halk oyuyla belirlenen ödül, şirketin yenilikçi teknolojiler geliştirme anlamında başarısını bir kez daha kanıtladı. Schneider Electric’in Veri Merkezleri için EcoStruxure™ mimarisinin™ bir parçası olan HyperPod™, 8 ilâ 12 kabin arasında kurulumlara uygun esnek kapasiteye göre tasarlanmış hazır bir veri merkezi sistemi. Benzersiz bir şekilde Hyperpod’un yenilikçi tasarımı, tüm kabin türlerini destekliyor. Entegre güç, soğutma, kablo bağlantıları ve yazılım yönetimiyle pod mimarisi, aktif cihaz kurulumu önceden yapılmış kabinlerinin yerlerine kolayca entegre edilmesini sağlıyor ve klasik IT uygulamalarıyla karşılaşılan zorlukları ve kurulum süresini önemli ölçüde azaltıyor.

Ödülü Schneider Electric adına alan Bulut ve Servis Sağlayıcıları Sunucu Barındırma ve Telco Segmenti Direktörü Matthew Baynes, “Bu ödülü kabul etmekten dolayı onur duyuyorum. Şirketimiz için temel ve kilit odak noktası, Her Seviyede Yenilikçiliği geliştirmektir. Dağıtım sürelerini %21’e kadar hızlandıran ve sermaye harcamalarında %15’e varan oranlarda tasarruf sağlayan HyperPod, günümüzün veri merkezleri, özellikle de kapasitelerini hızla artırmak isteyen hiper ölçekli ve sunucu barındırma veri merkezi sağlayıcıları için son derece idealdir” dedi.

Veri Merkezleri için EcoStruxure, müşterileri için güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik açısından yüksek değer sunan, IoT özellikli, açık ve birlikte çalışmaya uygun Schneider Electric EcoStruxure sistem mimarisinin bir parçasıdır. Bağlantılı Ürünlerden Ayrıt Kontrolüne ve Uygulamalara, Analitiklere ve Hizmetlere kadar Her Seviyede Yenilikçilik sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki teknolojilerden faydalanır.