BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Farklı Binalar Ve İhtiyaçlar İçin Alternatif Çözümler

Kone

Kone turnike çözümleri, hızlı ve konforlu erişim sağlarken, insanları doğru yöne yönlendirip entegre kart okuyucular ile erişim haklarını kontrol edebiliyor.

Kentsel yaşamda özellikle modern binalarda turnike kullanımı her geçen gün insan yaşamının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Kone turnike çözümleri, hızlı ve konforlu erişim sağlarken, insanları doğru yöne yönlendiriyor ve entegre kart okuyucular ile erişim haklarını kontrol edebiliyor.

Kone tasarım ekibi tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilen turnike çözümleri; erişim, esneklik ve insan akışının kontrolü konularında bilinen standartların üzerine çıkıyor. Tasarımıyla da modern ofis binalarının, plazalarının, havalimanlarının mimari tarzını ideal şekilde tamamlıyor. Ayrıca yenilikçi özellikleriyle kullanıldığı binaları çok daha verimli hale getirerek değer katıyor.

Kone turnike çözümleri, bilgi erişimi ve güvenlik için pratik şekilde güncellenebilen programı ile özellikle binada kiracı olarak bulunanlara kolaylık sağlıyor. İleri teknoloji ürünü kart okuyucuları ile hemen her markaya erişim kontrolü için rahatça entegre olabiliyor. Asansör sistemleri ile de iletişime geçerek insanları en uygun kabine yönlendiriyor.

Kone, farklı binalar ve ihtiyaçlar için farklı alternatifler getirmeye devam ediyor. Kone Turnstile 100 ve Kone Turnstile 50 modelleri, yoğun insan akışına sahne olan büyük plazalar ve havalimanı gibi yapıların yanı sıra kamu binalarına da yüksek konfor taşıyor.

Kone Turnstile 30 modeli ise, eğitim ve spor tesisleri ile yüksek hacimli ticari binalar için öneriliyor.

Kone Turnstile 100 ve Kone Turnstile 50 modelleri, yoğun insan akışına sahne olan büyük plazalar ve havalimanı gibi yapıların yanı sıra kamu binalarına da yüksek konfor taşıyor.