BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Antimikrobiyel Ürünler Kendi Dezenfeksiyonunu Sağlıyor

Legrand

Legrand, antimikrobiyal anahtar priz serisiyle hastane ortamlarında hasta konforu ve hijyeni için beklenti ve ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

Legrand antimikrobiyel ürünleriyle kullanıcılara avantaj sağlıyor. Antimikrobiyel ürünler birçok farklı türdeki mikrop ve bakteri türleri üzerinde yapılan testlere tabi tutularak, konusunda uzman, bağımsız, Fransa merkezli test laboratuvarı Biotech Germande tarafından belgelendirilmiştir. Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşturulan antikmikrobiyel ürünler 5 yıl boyunca kendi dezenfeksiyonunu sağlayarak mikropların çoğalıp yayılmasını engelliyor. Özel tasarlanmış pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde de üzerinde toz barındırmıyor. Böylece ürünler %99.9 kendi dezenfeksiyonunu sağlıyor.

Legrand antimikrobiyel ürünleri özel tasarlanmış pürüzsüz yüzeyi sayesinde %99.9 kendi dezenfeksiyonunu sağlıyor.