BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Anahtar Priz

Mekanlara değer katan estetik tasarım

Artık konforlu ve kişiye özgün kullanım kolaylığı sağlayan, yenilikçi mekanlar düzenleniyor, insanlar tasarruflu ve katma değeri yüksek zeki ve doğa dostu mekanlara yöneliyor. Modern veya klasik olsun, yapılarda tasarlanan her ayrıntının, mimari konsept ile aynı enerjiyi taşıması çok daha fazla önem arzediyor. Kuşkusuz bunun önemli bir yanını mekanlara değer katan estetik tasarımı anahtar ve prizler oluşturuyor.

Anahtar priz sektörü, son on yılda çok ciddi bir atılım yaptı. Bu alana dönük üretim yapan firmalar, anahtar ve priz serilerinde yeni bir alternatif sunma, estetik ve teknolojik olarak farklı ve fonksiyonel bir ürün yaratma adına yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor. Sadece elektriği yönlendiren bir araç olmanın ötesinde, mimari ve estetik açıdan da titizlikle düşünülerek tasarlanan anahtar ve prizler, değişik renk ve malzemeleriyle dekorasyonlar için kullanılabilirken, her ortama uygun çözümler yaratılabiliyor.

Değişik tasarımlarla dikkat çeken bu ürünler, antibakteriyel özellikleri sayesinde de kullanıcıya sorunsuz temas rahatlığı sağlıyor. İçeriğinde bulunan antibakteriyel özel malzemesi sayesinde anahtar yüzeyinde bakteri çoğalmasını engelleyen anahtar ve prizler, evde kullanımın yanı sıra toplu yaşam alanlarında; hastane, iş merkezleri, spor salonları, eğlence merkezleri, restoranlar, okul ve kreşler gibi toplu yaşam alanlarında hijyenik çözümler sunuyor.