BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Hikvision Ve Mavili Elektronik Teknoloji Partneri Oldu

[kutusatir=4542]

Günümüzde akıllı bina teknolojisi, kaynakların verimli kullanılması, konforlu yaşam alanlarının sağlanması, güvenlik gibi sebeplerle, endüstriyel tesislerden kamusal alanlara, hatta özel mülklere kadar birçok yapıda tercih edilmektedir. 

Tercih edilen bu teknoloji, havalandırma sistemleri, kamera sistemleri, hırsız alarm, yangın ve gaz algılama sistemleri gibi faklı konularda birbiri ile uyumlu çalışan ve tek merkezden yönetilebilen bir forma ihtiyaç duymaktadır.

Bugüne kadar bu ihtiyacı karşılamak adına titizlikle çalışan, ürünlerini büyük markaların sistemleri ile uyumlu hale getiren Mavili Elektronik, ürettiği dünya standartlarına uygun yangın ve gaz algılama sistemleri için yeni bir entegrasyon çalışmasını daha tamamladı. 

Geçtiğimiz günlerde video izleme ürünleri ve CCTV sektöründe Hikvision ile teknoloji partneri olan Mavili Elektronik, akıllı bina teknolojisinde yenilikçi ve güvenilir çözümleri üretmeye devam ediyor.