BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Danfoss Soğutma Ligi Kampanyasıyla Sektörde Farkındalık Eğitimleri Düzenleniyor

[kutusatir=4537]

Danfoss Soğutma Sistemleri bu yıl sektöre yönelik eğitimlerine Danfoss Soğutma Ligi isimli kampanyası ile devam ediyor. İş ortaklarından Totaline, Frigoduman ve Cantaş ile iş birliği içerisinde geliştirilen programda ayda iki kez teknisyenler ve sektöre yönelik seminerler düzenleniyor.

Eğitimler, Danfoss Soğutma Sistemleri Eğitim Müdürü Adnan Güney tarafından verilirken, eğitimlerde Danfoss hat ekipmanlarının öneminin altı çiziliyor, doğru montaj bilgisi veriliyor. Adnan Güney, “Eğitimlerin amacı teknisyenlere ulaşıp doğru ekipmanı kullanarak doğru montajın yapılmasını öğretmek ve aynı zamanda farkındalık yaratmaktır. Sahada soğutma sistemlerinin bozulmasını en aza indirmek ve bozulması noktasında da saha teknisyenlerinin çözüm süreçlerini kısaltmaktır. Şimdiye kadar İzmir, İstanbul, Antalya ve Ankara’da olmak üzere seminerler verdik. Yıl sonuna kadar yapılacak tüm seminerlerle ulaşılacak kişi sayısı 500’ü geçecek” dedi.