BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

PANASONIC “Teknolojik Yeniliklerini” Seminerlerde Anlatmaya Devam Ediyor

[kutusatir=4477]

Panasonic yangın alarm sistemleri, yangın alarm teknolojilerindeki 30 yılı aşkın deneyimiyle Dedeman Bostancı’da “Yangın algılama sistemleri” başlığı kapsamında bir seminer gerçekleştirdi.

Etkinlikte yangın algılama sistemleriyle alakalı stratejik çözümlerini paylaşan firma; yangın algılama sistemlerini, teknolojik yeniliklerini, kablosuz teknolojilerini, yüksek riskli alanlarda koruma sistemlerini ve hassas alanlarda hava örneklemeli sistemlerini katılımcılarla paylaştı. Panasonic, 30 yıllık bilgi birikimini ve deneyimlerini uluslararası onaylı ürünler geliştirerek, diğer taraftan da yangın ve gaz algılama sistemleri proje ve uygulamalarında görev alan taraflara bilgilerini aktararak ülkemizde bu alandaki bilgi ve teknolojinin gelişmesinde öncülük etmeye devam ediyor.


Yangın alarm sistemleriyle hem kontrol panellerinde hem de detektörlerde ileri Panasonic teknolojilerinin kullanılması sayesinde, yüksek bir güvenilirlik ve yanlış alarm sayısında azalmayı da garanti ediyor. Panasonic teknolojisindeki yenilikler yazılımsal çözümleriyle de bu ürünleri tüm kamera güvenlik ürünlerine ekleme imkanını sunuyor. Panasonic, etkinlik kapsamında katılımcılara EBLWebApp uygulamasının fonkisyonlarını; rapor yaratılabilen dedektör testi, dedektör led aktivasyonu ve dedektör bilgisi, her bir çıkış ünitesi için fonksiyon kontrolü hakkında bilgi verip kullanıcılara sağladığı avantajlardan da bahsetti.


Seminerin ikinci yarısında ise; akıllı ev bina otomasyon sistemlerini ve CCTV sistemlerinde geliştirdikleri yeni nesil inovasyonlarını katılımcılarla paylaştı. Hem yangın alarm sistemleri hem de CCTV sistemleri için geliştirilen teknolojilerin üstün yönlerini titiz bir çalışmayla birleştiren Panasonic, her türlü kurulum ihtiyacını karşılayan emniyetli güvenlik çözümleri sunmaya devam ediyor. Seminerlerine devam edeceğini paylaşan firma bu tür etkinliklerin hem katılımcılara hem de kendilerine sağladığını faydayı belirterek, teknolojiyi “paylaşmanın” önemine vurgu yaptı.