BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

Kone, Vodafone Arena’da Taraftarları Konfora Taşıyor

[kutusatir=4518]

Yeni stadın asansör ve yürüyen merdivenleri, Finlandiya’da kurulan ve 1910 yılından bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de asansör sektörünün önde gelen isimlerinden olan KONE’nin imzasını taşıyor.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında imzalanan sponsorluk kapsamında inşa edilen yeni spor ve eğlence kompleksinde asansörler ve yürüyen merdivenler KONE tarafından tesis edildi. KONE, 14 adet asansör ve 8 adet yürüyen merdiven ile 41.903 izleyici kapasiteli Vodafone Arena’ya konfor kattı. Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün öncü şirketlerinden KONE; Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı projesi olan Ağaoğlu Maslak 1453, Sinpaş Altınoran, Trendist Ataşehir gibi konut projelerinin yanı sıra Mall of İstanbul, Metrogarden gibi alışveriş merkezlerine, Bodrum ve Antalya Havalimanlarına ve Mersin Olimpiyat Stadyumu gibi büyük projelere de üstün teknolojisiyle ayrıcalık getiriyor

KONE; asansör, yürüyen merdiven montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümler sunuyor. Ayrıca FORBES dergisinin her sene düzenlediği dünyanın en inovatif 100 şirketi sıralamasında, ilk 50 firma arasına girmeyi başaran tek asansör firması ve bunu 2011 yılından beri her sene ilk 50’ye girerek tekrarlıyor.