BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

LEGRAND LCS3’ÜN TÜRKİYE TURUNU TAMAMLADI

[kutusag=4424] Legrand Grubu, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri’nin tanıtımı için başlattığı Türkiye turunu tamamladı.

Turun ilk ayağını Şişli Radisson Blue’da gerçekleştiren Legrand, LCS3’ün tüm detayların 7 ayrı şehirde sektör profesyonellerine anlattı. Data Network yapısal kablolama sistemleri ile ilgilenen sektörün önde gelen üst düzey yöneticilerinin katıldığı lansmanda Legrand ürün müdürleri, yeni [kutusol=4425] fonksiyonları ve genişletilmiş ürün gamıyla LCS3’ün LAN ve Data Center pazarındaki global yatırımcıların, uygulamacıların ve sistem entegratörlerinin projelerinde daha yüksek performans, verimlilik ve esneklik elde edebileceği çözümleri bir araya getirdiğini anlattı.

Ayrıca ürün müdürleri, 25 Gb/s ve 40 Gb/s Base-T Ethernet uygulamaları sayesinde veri merkezlerde ve IT odalarında yüksek kapasitenin ismi olan LCS3 ile Legrand’ın kullanıcısına 25 yıllık sistem performans garantisi sözü verdiğini söyledi.

İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Konya, Diyarbakır, Antalya’da yapılan LCS 3 tanıtımları sektör profesyonellerinin ilgisini çekti.