BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

BAYMAK PROJE ORTAKLARI İLE İTALYA’DA DAB FİRMASINI ZİYARET ETTİ

[kutusatir=4431]

Baymak, bayileri, mühendis, müteahhit, proje ortakları için yurt içinde ve yurt dışında düzenlediği eğitim ve seminerlerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda merkez ofisi İtalya’da olan DAB firmasına teknik bir gezi düzenleyen Baymak, geziye katılanlara Baymak ve DAB firmasının ortak noktada buluştuğu ürünler olan Evoplus ve E.sybox’ın tüm üretim sürecini yerinde inceleme fırsatı verdi. Düzenlenen gezide yenilikçi ürünler hakkında yapılan interaktif sunumda frekans kontrollü hidrofor E.sybox ve frekans kontrollü Evoplus pompa serisi anlatıldı.
DAB teknolojisi kullanılan Baymak Evoplus sirkülasyon pompaları geleneksel sirkülasyon pompalarına göre, yüzde 70’e varan oranda tasarruf sağlarken frekans kontrolü, yüksek performans, düşük enerji tüketimi ile kullanım kolaylığı sunuyor.

Baymak, İtalyan DAB firmasının ileri teknoloji ve kalitesiyle sunduğu hidrofor, sirkülasyon pompaları, santrifüj pompalar, havuz pompaları, kuyu pompaları ve atık su pompaları ile müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.