BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ÜRETİME İNOVASYON, LCS3 YAPISAL KABLOLAMA SİSTEMLERİYLE GELİYOR

[kutusag=4417] Legrand Grubu, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği LCS3 yapısal kablolama sistemleri ile sıradanlığa meydan okuduğunu bir kez daha kanıtlıyor.
Yeni fonksiyonları ve genişletilmiş ürün gamıyla LCS3, LAN ve Data Center pazarındaki global yatırımcıların, uygulamacıların ve sistem entegratörlerinin projelerinde daha yüksek performans, verimlilik ve esneklik elde edebileceği çözümleri bir araya getiriyor. 25 Gb/s ve 40 Gb/s Base-T Ethernet uygulamaları sayesinde veri merkezlerde ve IT odalarında yüksek kapasitenin ismi olan LCS3 ile Legrand, kullanıcısına 25 yıllık sistem performans garantisi sözü veriyor.
Yenilikçi sürgülü kaseti, bas-çıkar mekanizması ve yeni jenerasyon hızlı sabitleme teknolojisiyle LCS3, kurulum aşamasında uygulamacıya kolaylık sağladığı gibi teknik servis çalışanına da hızlı bakım ve onarım faaliyetinde bulunabilme imkanı sunuyor.  Hem fiber hem de bakır kombinasyonunu tasarımına kodlayan LCS3, Legrand’ ın Ar-Ge destekli inovasyona olan bakış açısını kanıtlıyor.