BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

RAYLI SİSTEMLERDE MALİYETLER DÜŞÜYOR

[kutusag=4385] Enerji tüketiminin giderek önem kazanmasından dolayı gerek özel gerekse kamu sektörü, enerji alanındaki çalışmalara öncelik veriyor. Hayatın her alanında kullanılan REHAU ürünleri, yenilikçi ve üstün kalitesiyle hayatı kolaylaştırıyor. REHAU tarafından sunulan üçüncü ray sistemi, maliyet ve enerji tüketiminden tasarruf edilmesini sağlıyor.  

Üçüncü Ray Sistemlerinde Rehau Kalitesi
2012 yılından itibaren üçüncü ray sistemleri tedarikçisi olarak hizmet veren REHAU, yenilikçi teknoloji ürünlerini ihtiyaçlar özelinde geliştirip, avantajlar sağlıyor. REHAU’nun Türkiye’deki metro hatlarına yönelik hayata geçirmiş olduğu birçok proje bulunuyor. Bu hatlar arasında; M6 Levent-Hisarüstü/Boğaziçi Üniversitesi,  Ankara Keçiören M4, Ankara M4 Macunköy depo genişlemesi, M2 Çayyolu depo alanı ve İzmir Halkapınar depo alanı hatları yer alıyor.

Oyunun Kuralları Değişiyor
REHAU olarak, üçüncü ray sistemlerinde Türkiye’de ana firma konumunda olduklarını ve müşterilerine doğrudan hizmet sunabildiklerini belirten REHAU Satış Yöneticisi Erdal Sönmezler, “Türkiye pazarında, ilgili belediyeler ve Ulaştırma Bakanlığı ile temasta kalarak, yeni çıkacak metro hattı ihalelerini oldukça yakından takip ediyoruz.

[kutusol=4384] Ana firma olarak Türkiye’de faaliyet göstermemizin gücünü arkamıza alarak ihaleye katılacak taahhüt firmalarına, gerek teknik gerekse ticari açıdan elimizden geldiğince destek olmaya devam ediyoruz. Projelere özel dizaynlarımızda güncelleme yaparak, kullanıcıların teknik yeterliliklere en uygun sistemi en kolay şekilde monte etmelerine olanak sağlıyoruz.  Firmamızı ve ürünlerimizi tüm dünyaya sergilemek adına her iki yılda bir Berlin’de düzenlenen sektörün en önemli fuarı InnoTrans’ta bu sene de yerimizi alacağız.” dedi.

Maliyeti Azaltıyor, Enerjiden Tasarruf Edilmesini Sağlıyor
Üçüncü rayı avantajlı kılan özelliklerin başında, düşük gerilim geliyor. Üçüncü rayın kurulumu diğer sistemlere göre daha kolay ve düşük maliyetli olduğundan dolayı metro hatları için en uygun çözüm niteliği taşıyor. REHAU tarafından sunulan üçüncü ray sistemi, maliyet ve enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra yüksek bir elektrik iletimi ve kolay bakım onarım imkânını mümkün kılıyor.