BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

“P SMART”, GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE YENİ KAPILAR AÇIYOR

[kutusag=4416] Genç kuşağın ve kendini genç hissedenlerin isteklerini tek bir telefonda toplayan Huawei, P Smart serisinde de akıllı bir telefondan beklenenden fazlasını sunuyor. Fullview ekran tasarımına sahip olan P Smart serisi, görüş açınızı en üst düzeye taşıyor. Ekran gövde oranını yüzde 76’ya kadar çıkan P Smart serisi, her zamankinden daha geniş bir görüntü sunuyor. Bu geniş ekranı ikiye bölerek kullanma özelliği ile aynı anda iki farklı program üzerinde çalışmanıza da olanak sağlıyor.

Fotoğraflarda “Bokeh Etkisi”
P Smart, arka kamerada bulunan Leica kamera ve Huawei’ nin sağladığı “Bokeh Etkisi” ile en güzel fotoğraflarınızı özel bir filtre ile çekiyor. Böylece sonuçlar her zaman üst düzey kalitede çıkıyor.  Şıklığıyla da öne çıkan P Smart, genç tüketiciler için özel olarak hazırlandı.

Huawei  “Phone Clone“ İle Telefonlar Arası Yolculuk
P Smart, akıllı telefonların sınırlarını zorluyor. Telefon değiştirme her zaman riskli bir durum ama Huawei P Smart “Phone Clone” ile bunu aşıyor. Kullandığınız süre boyunca depoladığınız bilgilerin her telefon değişiminde kaybolmasını göze alamazsınız. İşte, Huawei P Smart serisinde bulunan “Phone Clone”  özelliği telefonunuzdaki rehber dahil tüm bilgileri olduğu gibi IOS-Android, Android-IOS arası direkt WiFi bağlantısı ile yeni telefonunuza aktarmaya yarıyor ve şimdiden rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor.

Huawei Share İle Belgeleriniz Anında Yakınlardaki Huawei’de
Huawei’ in Share özelliği ile belgeleriniz, videolarınız, fotoğraflarınız ya da daha fazlası anında yakındaki Huawei’de transfer oluyor. Zamandan ve internetten tasarruf etmenin en hızlı yolu olan Share, P Smart’ ın en kullanışlı özelliklerinden sadece birtanesi.

Huawei’ Nin Yeni Dokunma Dili: Kolay Kullanım, Pratik İşlev
Parmak eklemi hareketlerinizi algılayan ekranı ile Huawei akıllı telefonları kullanımı oldukça kolaylaştıran özellikleri de beraberinde getiriyor. Ekrana uygulanan çift tık hareketi ile ekran görüntüsü alınırken, ekrana tek uzun tık hareketi yaptığınızda telefonunuz görüntü ve ses kaydetmeye başlıyor. Bu sayede ekran görüntüsü almak istediğiniz hiçbir anı kaçırmazken ekranı sesli bir şekilde kaydedebilme özelliği ile güzel hatıraları kaydetmenizi sağlıyor.

Mucizevi ve eğlenceli olan bir başka özellik sunan Huawei ile ekrana ‘W’ harfi yazdığınızda ister hava durumuna, isterseniz en çok kullandığınız uygulamaya gidebiliyorsunuz. Ekrana ‘C’ çizdiğinizde ise kameraya gidebilir veya ‘S’ harfi çizdiğinizde de ekran kaydı alabiliyorsunuz.

Huawei P Smart:
FullView Ekran tasarımına odaklanarak tüm yeni EMUI 8.0 işletim sistemini (Android 8.0) içeriyor. Ekran gövde oranı yüzde 76 ‘nın üzerinde olan P Smart 5.65, Full-HD, 18:9 ekrana sahiptir ve her zamankinden daha geniş bir görüntü sunuyor. İnce metalik gövde, düz arka yüzey, metalik gövdenin üst ve alt bölümlerinde ustaca gizlenmiş üç anten detaylarına sahiptir. İki uygulamayı aynı anda çalıştırmayı destekleyen benzersiz bir “tek dokunmalı bölünmüş ekran” modu özelliği vardır. 1,300Mp + 200Mp arka çift kamera ve 16 seviyeli çift çekim bulanıklığı ile fotoğraflarınıza stereoskopik bokeh efekti sağlar. Kirin 659 işlemcisiyle kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.