BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

OTİS GELENEKSEL ‘KIDEM ÖDÜL’ TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

[kutusag=4372] Bu yıl 6’ncı kez gerçekleştirilen ‘Otis Türkiye Kıdem Ödülleri’ töreninde, 10, 20, 25, 30 ve 40 yıl boyunca şirkette görev yapan çalışanlar plaketle onurlandırıldı. Beyti Restaurant’ta düzenlenen ödül töreni; Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, Otis Türkiye yöneticileri ve çalışanların katılımıyla gerçekleşti.

‘Otis Türkiye Kıdem Ödülleri’nin, şirket ve çalışanlar arasında güçlü bağlar kurduğunu belirten Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “1865 yılında İstanbul Galata’da temelleri atılan ve ülkemizin 150 yılı aşan sayılı firmalarından Otis Türkiye olarak, sektördeki kıdem ve tecrübemizle büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk asansörünü kuran Otis Türkiye’nin, sektöre adım attığı günden itibaren öncü ve lider bir kuruluş olmasında; büyük bir heyecan ve bağlılıkla yaptıkları işe sahip çıkan çalışanların katkısı çok önemli. İnsanı merkeze alan yaklaşımımızla, faaliyetlerimizi ve çalışma sistemlerimizi sürekli geliştiriyor, böylece hem ürettiğimiz ürünlerimize hem de sunduğumuz servis hizmetlerimize değer katıyoruz. 6 yıl önce oluşturduğumuz ödül organizasyonumuzun önümüzdeki yıllarda daha da gelişeceğine inanıyorum. Bizi bir araya getiren bu özel organizasyonda, tüm yönetici ve çalışanlarımıza, şirketimize katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi. 

Otis’in Türkiye genelinde faaliyet gösteren 5 bölge müdürlüğü ve 9 servis şubesinde görev alan çalışanların da bir araya geldiği Kıdem Ödülleri töreninde; toplam 48 deneyimli personele, kristal içinde asansör şeklinde özel lazer kesimli plaketler verildi. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek törene katılan Otis Türkiye çalışanları, şirket arşivinden çıkan ve çalışanların getirdiği eski fotoğrafları ilgiyle inceledi. Video gösterimlerinin de yapıldığı törende, Otis çalışanlarının duygularını dile getirdiği kısa notlar da paylaşıldı.