BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MİMARSİV SELECTION 2018 ETKİNLİĞİNDE MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

[kutusol=4367] Seçkin markaların sektör profesyonelleri ile bir araya geldiği etkinlikte Makel özel stand çalışması ile yerini aldı.

2016 yılından itibaren düzenlenen, özgün konsept ve oturumlara ev sahipliği yapan Mimarsiv Selection 2018 etkinliği bu yıl İstanbul Swiss Otel’de düzenlendi. Mimar hedef kitleye uygun özel tasarım ürünlerini farklı bir stant  çalışması ile sergileyen Makel, anahtar ve priz ürünlerini üst segment seride yer alan Lumia ve Cellia ile tanıttı. Son yıllarda mimarların gözdesi akıllı ev sistemlerini de sergileyen Makel, “Smarthome” uygulaması ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Büyük ilgi gören etkinlikte Makel ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen çok sayıda ziyaretçi misafir standa uğrayarak firma temsilcileri ile sohbet ederek bilgi aldılar. Mimarsiv Selection 2018 etkinliğine Pazarlama Müdürü Fatih Yüzbaşıoğlu, KNX Bina Otomasyon Sistemleri Bölüm Yöneticisi Nurullah Kalay, Proje ve Taahhüt Satış Yöneticisi Ufuk Güralay katıldı.