BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

KARTAL WINGS, YEŞİL ALANLARIYLA AYRICALIKLAR SUNUYOR

[kutusag=4378]Özgün mimarisi, konforlu ve geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı ve sosyal donatıları ile Kartal‘ın dikkat çekici konut projeleri arasında yer alan Kartal Wings, 8.500 metrekarelik yeşil alanı ile sakinlerine doğayla iç içe, huzurlu bir yaşam sunuyor. Güçlü bir finansal altyapıya sahip olan Amad Gayrimenkul ve inşaat sektörünün deneyimli firması Umran Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kartal Wings arazisinin %70’i, ailelerin ve çocukların mahalle atmosferinde bir araya gelmeleri ve doğayla iç içe vakit geçirebilmeleri amacıyla yeşil alan olarak tasarlanıyor.
Kartal Wings‘in “Korusu“ Var
Kartal Wings’in mimarı Cem Bender, proje bünyesinde sakinlere ait büyük bir koru tasarladıklarını, yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı oluşturduklarını ifade ediyor. Bender, projeyi yeşil bir dokuyla çevrili üç blok olarak tasarlayıp, birbirlerine engel olmayacak şekilde konumlandırdıklarını belirtiyor.

Kartal Wings‘in 8.500 metrekarelik peyzaj alanında her türlü sosyal donatı da yer alıyor.

Kat maliklerinin günlük alışverişlerini yapabilecekleri 9 dükkana yer verilen proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark bulunuyor.
Yeşille Mavinin Buluştuğu Seyir Terası
Kapanmaz deniz manzarasına sahip olan Kartal Wings‘in C blok 5. katında ise ortak kullanıma açık, Marmara denizine bakan 425 metrekarelik seyir terası yer alıyor. Ailelerin güzel vakit geçirerek dinlenebilecekleri bir ortam olarak tasarlanan seyir terası, Adalar‘a hakim konumda bulunuyor.

Kişilerin ödeme gücüne göre, firma bünyesinde taksitlendirme ile ödeme kolaylığı sağlanan projede, dairelerin metrekaresi ortalama 5.000 TL’den satışa sunuluyor.