BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

CEMDAĞ AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİNE SAMSUNG ELEKTRONICS LED’DEN ÖZEL ÖDÜL

[kutusol=4370] Türkiye’nin %100 Türk sermayeli ilk global Aydınlatma markalarına sahip Cemdağ Aydınlatma Teknolojileri Almanya Frankfurt’ta gerçekleşen Light&Building fuarına katıldı. Uzun yıllardır aralıksız süren Arge yatırımları ile yarının teknolojisini bugün üretmeyi başaran Cemdağ, dış aydınlatmada %80’e varan enerji tasarrufu sağlayan armatürler üretiyor.

Dünyanın farklı bölgelerinde gerçekleşen birçok otoyol, köprü gibi projelerde, dış aydınlatma çözümleri ile iş birliği yaptığı Samsung Electronics LED’den geçtiğimiz hafta en değerli iş ortağı ödülüne layık görüldü.

“Led Chip” komponentleri alanında iş birliği yaptığı, Samsung Electronics LED’in “Executive Vice President”ı Ted Chung’ın hazır bulunduğu ve Cemdağ’ın CEO’su Sina Cem’in ödülü aldığı tören, dünyanın en önemli aydınlatma fuarlarından biri olan Frankfurt’taki light & building fuar alanında gerçekleşti.  %80’e varan enerji tasarrufu sağlayan sokak armatürleri ile dünya markası haline gelen Cem markası dünyanın birçok ülkesinde yolları aydınlatmaya devam ediyor.