BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

NORM TEKNİK, V.ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ`NDE YERİNİ ALDI

[kutusol=4308] Türkiye, Afrika ve Ortadoğu`nun en kapsamlı nükleer etkinliği olan V.Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Pullman İstanbul Hotel & Convetion Center`da gerçekleşti.

Nükleer endüstrinin Türkiye pazarında canlanmasına  katkı sağlayabilmek adına zirve katılımını gerçekleştiren Norm Teknik A.Ş., Güney Kore, Fransa, Almanya, Rusya, Japonya, Çin başta olmak üzere nükleer endüstriye yön veren birçok firma temsilcisi ile bir araya gelerek ticari iş ilişkilerini değerlendirirken son teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına da olanak sağladı.

Zirvede; Türkiye Nükleer Mühendisler Derneği ve Güney Kore Nükleer Derneği arasında imzalanan iş birliği anlaşması ile nükleer endüstride dünya 5.si Güney Kore`nin sektördeki deneyimi ve yatırımları ile Türkiye pazarına katkı sağlayacağı hedeflenirken, 21 yıllık sektör tecrübesiyle yangın korunum sistemleri alanında sürdürülebilir başarısını devam ettiren Norm Teknik A.Ş. , ülke ekonomisine doping etkisi yaratan nükleer santraller projelerine ağırlık vererek üretmeye ve yatırım faaliyetlerini hareketlendirmeye devam edecek.