BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

SENSONET VE PLATFORM GÜVENLİK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

[kutusol=4263] Arena bünyesindeki elektronik güvenlik sistemleri dağıtıcısı Sensonet, sektörün en yenilikçi şirketlerinden Platform Güvenlik ile güçlerini birleştiriyor. Arena Genel Müdürü Serkan Çelik bu birlikteliğin elektronik güvenlik ve akıllı otomasyon sistemleri sektörünün en büyük, en yenilikçi ve en hızlı hareket eden dağıtıcısını ortaya çıkartacağını söyledi. Çelik, Sensonet ve Platform Güvenlik’in güçlerini birleştirerek yeni teknolojileri sektöre kazandıran ve iş ortaklarına çok daha yakın olan bir dağıtım ve servis şirketi haline geleceğini belirtti.

‘Güvenlik Sektörü Radikal Bir Değişim İçinde’
Platform Güvenlik’in Sensonet bünyesine katılmasından sonra Sensonet’in liderliğini Platform Güvenlik’in Kurucusu Aykut Atar üstlendi. Sensonet Genel Müdürü Aykut Atar, “Sensonet’in finansal ve lojistik altyapısı ile Platform’un iş ortakları ile birlikte geliştirdiği katma değerli iş modeli tecrübesini ve güçlü teknik alt yapısını birleştirerek hem üretici firmaların hem de iş ortaklarının bir numaralı dağıtıcısı olacağız. Elektronik güvenlik sistemleri sektörünün akıllı otomasyon sistemleri, IoT ve dijital teknolojilerin gelişimi ile radikal bir değişim içerisinde olduğunu vurgulayarak bu değişime liderlik edeceğiz” dedi.