BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

ERKE GREEN ACADEMY’DE BREEAM EĞİTİMİ

[kutusol=4264] Sürdürülebilirlik hizmetleri konusunda Türkiye’nin önemli firmalarından ERKE bir ilke daha imza atıyor. Dünyada en çok tercih edilen yeşil bina sertifikasyon sistemlerinden biri olan BREEAM’i  (Bre Environmental Assesment Method) öğrenme ve BREEAM Assessor olma fırsatını, BRE-Academy eğitmenleri ile yurtdışına gitmeye gerek kalmadan ERKE Greean Academy’de sizlere sunuyor.

17-18-19 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirelecek olan BREEAM International New Construction Assessor eğitimi 3 aşamadan oluşması hedefleniyor.  İlk aşama, eğitim öncesi katılımcılardan online eğitim modüllerini tamamlamaları beklenmektedir. İkinci aşama Uzman Eğitmenler ile birlikte interaktif sınıf içi eğitimde BREEAM konuları ayrıntılı olarak ele alınacak. Yaklaşık 3 gün sürecek olan eğitimde son aşama olarak da BREEAM Assessor sınavları yapılacak.