BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

DIŞ MEKANLARDA BÜYÜLEYİCİ EFEKTLER: GOCCIA WASH

[kutusol=4244] Dikdörtgen prizma ve parabolik profil seçenekleriyle, birinci sınıf alüminyum alaşımından üretilen ve dört farklı gövde seçeneğine sahip WASH ailesi, isteğe bağlı olarak ışığı aşağı ya da yukarı yönlendirdiği gibi, çift yönlü kullanım imkanı da sağlıyor.

WASH, yeni jenerasyon LED çipleri ile tek yönde yakalanan 1120, 1200 ve 1470 lümenlik performans sayesinde, ışık efekti ve verimlilik anlamında ideal bir çözüm sunuyor.

Duvar yıkama efekti konusunda çok başarılı olan ürün, istenildiği takdirde balkonları, sütunları, duvarları, yürüyüş yollarını ve koridorların genel aydınlatması için de kullanılabiliyor.
IP 65 ve IK08 koruma seviyesi sayesinde WASH serisi, en zorlu hava şartlarına veya darbelere karşı bile uzun yıllar boyunca dayanabiliyor.

Opal cam ve özel reflektörün birleşimi ışığın yumuşak ve konforlu şekilde dağılmasına imkan tanırken; serinin bir başka versiyonunda ise şeffaf cam ve yüksek güçlü tekil LED, hem kuvvetli, hem de asimetrik bir ışık dağılımını yaratıyor.

Seride kullanılan ve aşağı-yukarı ayarlanabilen asimetrik reflektör, kolayca iki farklı konumda sabitlenebiliyor. Böylece isteğe bağlı olarak, duvar yıkama veya genel aydınlatma performansı alınabiliyor.

LAMP 83’ün çok uzun süredir Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Goccia’nın son ürünü WASH, dış mekan aydınlatmasında İtalyan tasarımı, fonksiyonelliği ve farklı ışık efektleri ile hizmete sunuyor.[kutusag=4245] 

Kullanım Alanları:
WASH ürün ailesi; duvar yıkama ve farklı ışık efektleriyle, bahçeler, parklar, balkonlar, sütunlar, duvarlar, koridorlar, yürüyüş yolları, havuz kenarları ve marina gibi alanlarda kullanılabiliyor.

Temel Özellikleri:
Aşağı, yukarı veya çift yönlü olarak ayarlanabilen ışık açısı
Duvar yıkama veya genel aydınlatma fonksiyonu
Dört farklı gövde seçeneği
Tek yönde 9.3 – 11W arası LED gücü
Tek yönde 1120 – 1470 lm arası LED ışık akısı
50.000 saat ömürlü, 3000K-4000K LED ışık kaynağı
IP65 & IK08 koruma sınıfı
Opal / şeffaf temperli cam difüzör
Düşük bakır içerikli alüminyum gövde, paslanmaz çelik vidalar