BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

LEGRAND GRUBU, YENİ NESİL ÜRÜNLERİNİ DATA CENTER DYNAMICS’TE GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

[kutusag=4162]Legrand Grubu, bölgenin en büyük veri merkezi ve buluta dönüşüm konferansı olan Data Center Dynamics’te bu yıl da yerini aldı. Fuara inovasyon anlayışının dışa vurumu olan yeni nesil ürünleriyle katılan Legrand, ayrıca 2018 yılında lansmanını gerçekleştireceği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri ve FORTE 3-Level UPS serisini de konferans katılımcılarının bilgisine sundu.

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grubu, 8. kez kapılarını açan Data Center Dynamics’e katıldı.

Konferans kapsamında yeni nesil teknolojiyle tasarladığı ürünlerini sektör profesyonellerine tanıtan Legrand, 2018 yılında lansmanını gerçekleştireceği LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri ve FORTE 3-Level UPS serisini de konferans katılımcılarının beğenisine sundu.

İnform, Estap, Cablofil ve Raritan markaları ile fuara katılan Legrand, Data Center uygulamaları için uçtan uca çözümlerini fuar katılımcılarının bilgisine sundu. 3- Level topolojiyle yüksek verimlilik sunan İnform FORTE UPS serisi, sıcak ve soğuk koridor için estetik tasarıma sahip Estap DCMax kabin, yüksek performans ve esnek çözümleriyle Legrand LCS3 Yapısal Kablolama Sistemleri’nin yanı sıra çok çeşitli materyallere ve ebatlara sahip tel örgü tava seçenekleriyle Legrand Cablofil ve tüm isteklere cevap verebilen PX3 serisi akıllı PDU çözümleriyle Legrand Raritan, konferansta gövde gösterisi yaptı.