BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

MAKEL BEYAZ RUSYA EV GEREÇLERİ VE TASARIMI FUARI’NDA YERİNİ ALDI

[kutusatir=4079]

Beyaz Rusya’da satış ve pazarlama çalışmalarını güçlendiren, iç pazarda büyük bir güce sahip olan Makel, Belarus’ta (Beyaz Rusya) düzenlenen Ev Gereçleri ve Tasarımı Fuarı’na katıldı. Yoğun ilgi ile karşılanan fuarda Makel standı ürünleri ile yine göz doldurdu.

Fuarda anahtar – priz, led aydınlatma, Makel Smarthome Akıllı Ev Sistemleri ürünleri hakkında İhracat Satış Temsilcisi
Sevda Yazıcı, Beyaz Rusya Bayisinin Genel Müdürü Olga Zheunyak ve satış temsilcileri bilgi aktardı. Fuarda bayiler, yapı marketlerin satın alma yöneticileri teknoloji marketleri müdürleri, elektrik mağazalarının yöneticileri ile satın alma sorumluları ağırlıklı olarak ziyaret ettiler. Makel’in sahip olduğu geniş ürün grubundan dolayı çalışmaktan memnun olduklarını dile getiren ziyaretçiler, 2018 yılında da bu iş birliğinin artarak devam edeceklerini söylediler.

Düzenlenen Ev gereçleri ve Tasarımı Fuarı’na ortak katılan Makel Şirketler Grubu ve Beyaz Rusya Bayisi En iyi Stant ve Müşteri Memnuniyeti ile 2 ödül alarak müşteri odaklılığı ve geniş ürün yelpazesi ile katılım gösterdiği fuarı başarıyla tamamladı.