BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

LEGRAND’DAN SALBEI & SALBEI SELECTION SERİSİ

[kutusol=4147] Yenilikçi çözüm önerileriyle ev dekorasyonunda farklılık arayanlar için estetiği son teknolojiyle bir araya getiren Legrand; Salbei & Salbei Selection anahtar-priz serisiyle yaşam alanlarında dekorasyonu yeniden tanımlamanızı sağlıyor.

Kullanışlı Çözümler
Salbei & Salbei Selection anahtar-priz serisi ile Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor.

Beyaz ve bejin yanı sıra birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılayan Salbei & Salbei Selection; inci beyazı, roze, altın, şampanya, alüminyum, füme ve antrasit renk seçenekleriyle evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor.
Led Işık Teknolojisiyle Enerji Tasarrufu
Kullanıcılarına birçok alternatif yaratan Salbei & Salbei Selection serisi, fonksiyonel kullanımları ve estetik görünümleriyle evinizin havasını baştan aşağı değiştiriyor. Salbei & Salbei Selection anahtar priz serisindeki tüm kumanda mekanizmaları ‘Salbei™ Led’ seçenekleriyle de rahatlıkla uyum sağlıyor ve elektronik çözümleri sayesinde enerji tasarruf yapmanıza yardımcı oluyor.