BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

İŞ DÜNYASININ MERKEZ NOKTASI BUSINESS İSTANBUL

[kutusol=4085] İş hayatının zirvesinde yer almak ve ulaşım açısından İstanbul’un merkezi konumunda bulunmak isteyenler için tasarlanan Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla yeni bir alternatif sunuyor. İş hayatının merkezinde yer almasının yanı sıra kent yaşamının içinde olan konumuyla da fark yaratan Business İstanbul, işi hayata, hayatı işe getiriyor.

Bütün Yollar Business İstanbul’a Çıkıyor
Göztepe E-5 üstünde  yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve marmaray bağlantılı olması Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunmasının sağladığı avantajla, Anadolu Yakası’nda tüm ulaşım kolaylıklarının kesişme noktasında yer alıyor.
Alternatif ulaşım imkanlarının çeşitliliği ile firma yöneticileri ve çalışanlarına hayatı kolaylaştıracak Business İstanbul, trafiği sorun olmaktan çıkarıyor.

Yönetici ve çalışanların işe araçla gitme zorunluluğunu ortadan kaldıran Business İstanbul, ulaşım ağının birleştiği bir lokasyonda olması nedeniyle şehrin en uzak noktasına bile erişim kolaylığı sağıyor. Lokasyon itibariyle TEM iki dakikadan az sürüyor, feribot ve sahil yolu iki dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul’un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.

İş Hayatının Zirvesi
Değer yaratan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul, ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren Business İstanbul ofisleri, “Shell&Core” tarzında ve şirket yöneticileri ile iş sahiplerinin hayalini kurduğu yapıda biçimlendiriyor.  Resepsiyon, lobi ve vale hizmetleri sunan Business İstanbul’da yer alan ofisler, alan kadar ofis hacmini de ön plana çıkararak yüksek tavanlı, ferah ofis anlayışını hayata geçiriyor. Verim artıran mimari tarzın öncülüğünü yapan Business İstanbul, geniş seyir balkonlarıyla kısa molalara imkan sağlıyor, iş hayatı ve insan doğası arasında bağ kuran bir mimari yaklaşımı referans alıyor.

Güneşin ofis katlarına giriş açısı dahi tasarımın önemli bir faktörü olarak ele alınıyor. Güvenlik önlemleriyle de uluslararası yüksek standartları iş dünyasına kazandıran Business İstanbul, risk faktörlerine imkan tanımıyor. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi,  yangın ve duman alarmı gibi güvenlik tebdirleri en ileri teknoloji gözetilerek gerçekleştiliyor. 

Business İstanbul çalışanları için ‘çarşıya çıkmak’ iş hayatının olağan bir durumu haline geliyor. Business İstanbul’un giriş katında yer alan ve her türlü mağazaya ev sahipliği yapan çarşı, alışverişi işe getiriyor. Business İstanbul bünyesinde yer alan fitness center ve eğlence merkezi ise büyük kent yaşamının imkanlarını iş hayatına taşıyor. Butik mağazalar, kuaför, terzi, kuru temizleme, ezcane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar Business İstanbul çalışanlarının ayağına geliyor. Alışveriş imkanlarının çeşitliliği bakımından da çalışanlarına zamandan kazandıran Business İstanbul, aynı zamanda çarşı esnafına da kazançlı iş imkanı sunuyor.