BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

“ICON SERİSİ” ÖZGÜN TASARIMI İLE ŞEHİR ESTETİĞİNE IŞIK TUTUYOR

[kutusol=4107] 1968’den bu yana aydınlatma sektöründe pek çok ilke imza atan Cemdağ Aydınlatma; genişleyen ürün yelpazesiyle farklı projelere, doğru çözümler üretmeye devam ediyor. LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen Cem markalı kentsel aydınlatma projektör armatürü “ICON Serisi” de şehir estetiğinde tasarımı ve teknolojisi ile öne çıkıyor.

Spor sahaları, otoparklar endüstriyel alanlar gibi birçok mekâna tasarımı ile ışık tutan ICON Serisi, LED teknolojisine uygun tasarlanan dayanıklı ve sağlam gövde yapısı, homojen ışık dağılımı ile iç ve dış ortamlarda aydınlatma rehberliği yapıyor.[kutusag=4108] 

Uluslararası Normlara Uygun
ICON Serisi, 4 farklı boy gövde seçeneği ve gövde ral rengi opsiyonu ile şehir estetiğine mükemmel uyum sağlıyor. Mevcut direğe kolaylıkla entegre edilen ICON Serisi ayrıca tavana ve duvara montaja da uygun tasarlandı. Aynı zamanda aydınlatılacak alana uygun 13w-500w arası geniş güç seçeneği sunarken LED teknolojisi sayesinde konvansiyonel armatürlere oranla minimum %60 enerji tasarrufu sağlıyor.

Nesnelerin internetine uyumlu İnternet of Thıngs, internet üzerinde takip kolaylığı, otomasyon, astronomik saat sistemi sayesinde istenilen saatlerde açma kapama-kısma (dimleme) özelliği ile enerji tasarrufu %80 e kadar artıyor.

[kutusol=4109]Her türlü hava koşuluna karşı IK085mm temperli cam ve IK10 koruma sınıfına sahip olan ürün, yerli üretim alüminyum enjeksiyon gövdeye sahip. High Power LED teknolojisi ile mono colour amber, kırmızı, yeşil, mavi, sarı ve beyaz (4000k,5000k,6500k) olmak üzere geniş renk seçeneği sunan ICON Serisindeki, toza ve neme karşı korumalı sürdürülebilir IP67 koruma sınıfı için el değmeden dökülen silikon conta öne çıkıyor.

ICON Serisi uluslar arası normlara uygun ENEC sertifikalı LED modül ve aydınlatılan alana göre ışığı yönlendiren 10 farklı optik teknolojisiyle projelere uygun çözümler sunuyor.