BEST dergisi, bina kontrol, konfor ve güvenlik sistemlerini bir arada tek bir disiplin altında toplayan ilk ve tek dergidir. Bina elektronik sistem teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların etkinliklerini ortak zeminde buluşturmayı amaçlayan BEST dergisi, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimini misyon edinir.

FARİLYA ASİA’DA KOLAY VE KONFORLU YAŞAM

[kutusol=4086] Pendik’in hızla değerlenen bölgesi Kaynarca’da yer alan Farilya Asia, panoramik Marmara denizi manzarasına sahip dairelerinde rezidans konforu sunuyor. Son yönetmeliklere uygun yapı teknolojisiyle inşa edilmekte olan ve üç bloktan oluşan projede 357 daire yer alıyor. Farilya Asia’da 1+1 daireler 82 – 96 m2, 2+1 daireler 109 – 159 m2, 3+1 daireler 161 – 173 m2, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt alanları ile aralarındaki fark oranı, ilgili yasada tanımlandığı gibi uygulanıyor. Merkezi ısıtma sayesinde ekonomik avantaj da sağlayan projenin dairelerinde kontörlü ısı pay ölçer sistemi bulunuyor. Metrekare kayıplarının asgariye indirildiği dairelerde iç duvarlarda dahi ses ve ısı izolasyonu bulunuyor.

Ufuk İstanbul Mesken firması tarafından yapımı devam eden projede, %8 KDV oranı içinde olmak üzere 376.000 ile 829.000 TL arasında değişen daireler için kişiye özel ödeme avantajı da sunuluyor. Kaba inşaatının %72’si biten proje, 2018 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

Farilya Asia Meydan[kutusag=4087] 
13.000 metrekare büyüklüğündeki bir arazi üzerinde inşa edilen Farilya Asia’da, daire sahiplerinin günlük ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapabilecekleri dükkanlar, bloklar arasındaki avlu meydanda bulunuyor. 4.500 metrekare büyüklüğündeki avluda yer alan 32 dükkan, alışveriş imkanını evden uzaklaşmadan yaşam merkezi sakinlerinin ayağına getiriyor. Ailelerin güvenliği için projedeki konutların ve avlu meydanın giriş çıkışları ve kapalı otoparktan ulaşımı birbirinden tamamen ayrılmış durumda. Farilya Asia bünyesindeki avlu meydan özel tasarımlı bir peyzaja sahip. Meydanda yaz ve kış faaliyet gösterecek kafe ve restoranlar, çocuk oyun alanı, 18.000 metrekarelik kapalı otopark, oto şarj istasyonu projenin özelliklerinden bazıları.

Kadıköy – Sabiha Gökçen
“Hastane’’ Durağına 2 Dk. Yürüyüş Mesafesi
Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nin karşısında yer alan Farilya Asia, 2018 sonbahar aylarında hizmete girecek ve projenin hemen kapısında yer alan metro durağı ile kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Kadıköy, Avrupa yakası ve Atatürk Havalimanı’na konforlu ulaşım Farilya Asia’nın ayrıcalıkları arasında. Proje, Pendik sahil bandına, marinaya, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve İBB Gözdağı Sosyal Tesisleri’ne çok yakın bir mevkide yer alıyor.